POZNAJ NAS LEPIEJ!

Jesteśmy największą siecią gastronomiczną Street Food w Polsce! Mamy już 650 punktów w Polsce i za granicą, a nasze lodziarnie spotkasz w najbardziej popularnych miejscach w swoim mieście. Wiemy, że jako dynamicznie rozwijająca się sieć nie możemy funkcjonować bez naszych pracowników w punktach Lodolandii, w związku z czym wciąż szukamy pracowników do naszego zespołu!

Bez Was to się nie uda! :)
 
 
Chcesz dołączyć do słodkiego teamu? Zobacz, czy jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko! 
 
 
CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?
Na tym stanowisku świetnie odnajdziesz się, jeśli jesteś osobą energiczną, uśmiechniętą, a kontakt z ludźmi sprawia Ci radość. Idealnie, jeśli lubisz porządek i z chęcią dbasz o czystość oraz estetykę swojego otoczenia.
 


DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?
- Już pierwszego dnia otrzymasz profesjonalne szkolenie oraz wsparcie opiekuna, do którego możesz się zwrócić z pytaniami i wątpliwościami. Po kilku dniach będziesz się u nas czuć jak u siebie! 😊
 
- Oferujemy elastyczny grafik, który możesz dopasować do swoich preferencji. W naszych punktach możesz pracować zarówno codziennie, jak i w wybrane dni. Razem ustalimy Twój cykl pracy.

- Nie musisz wstawać o świcie. Dzięki temu, że punkty otwieramy ok. godz. 10:00 – 11:00, masz czas zjeść spokojnie śniadanie i wypić kawę w domu. Każdy dzień zaczynamy od przygotowania punktu do pracy. Kiedy wszystko jest już gotowe, otwieramy lodziarnię i witamy naszych pierwszych Gości!

- Nie musisz zostawać po pracy. Dzień jest rozplanowany w taki sposób, aby z łatwością zadbać o porządek i skończyć punktualnie.

-W naszej firmie możesz pracować przez cały sezon, czyli od kwietnia do października i możesz wracać do nas w każde wakacje! Doceniamy zaangażowanie, dlatego najlepsze i najbardziej doświadczone osoby mogą rozwijać się jako Koordynatorzy kilku punktów.

-Wiemy, jak ważne są słodkości, dlatego w naszych punktach zjesz pyszne lody za symboliczny grosz!


Brzmi ciekawie? 😊
 
Wyślij swoje CV na adres rekrutacja.lodolandia@sweetgallery.pl i dołącz do #TeamLodolandia!
 

 

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji w polityce prywatności

© 2018 | Polityka Prywatności | Politica de confidențialitate | Regulamin Sklepu | Regulaminy